Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
IMG_1458

Учасники автопробігу у с. Східниця

Остання неділя жовтня – відносно нове для країни, але радісне свято День працівника соціальної сфери України. Воно поєднує небайдужих людей багатьох спеціальностей, які присвятили своє життя благій справі – допомозі нужденним, опікою за хворими, підтримкою тих, хто опинився у скруті. Усі працівники Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» з гордістю несуть звання соціальних працівників. Всі вони є членами відповідної профспілкової організації. До свого професійного свята колектив влаштував автопробіг соціальними установами Західної України.

У автопробігові взяли участь співробітники Хмельницького офісу, Славутського представництва, Тернопільського Общинного Центру, деякі волонтери а також музиканти гурту «Хесед Бенд», для яких соціальна сфера стала майже рідною. Першим пунктом акції став новий ОЦ м. Тернопіль, який був введений у експлуатацію цього літа. Гостей вразила ергономічність й тематичне наповнення приміщення. Багато хто був тут вперше, тому їх переповнювали приємні враження. Люди ж, які мали змогу бачити процес реконструкції, з гордістю констатували: «Спільними зусиллями ми створили зразковий Общинний Центр».  Ознайомившись з програмами та заходами установи автопробіг рушив далі.

Крайньою західною точкою став філіал ВБФ «Хесед Ар’є» у місті Дрогобич – теплий дім «Хесед Гур-Ар’є». Даний філіал надає допомогу на декілька крупних населених пунктів Західної України, такі як Дрогобич, Трускавець, Стрий, та ін. Працівникам ХБФ «Хесед Бешт» було вкрай цікаво дізнатися про роботу колег з соціальної сфери, обмінятися досвідом та просто побути у дружній атмосфері місцевого хеседу. А екскурсія містом, яку подарували гостям, стисло, але фундаментально розкрила історію єврейської культури Дрогобича. Надзвичайно приємно було відвідати велику синагогу, яка наразі перебуває у стані реконструкції.

На всесвітньовідомому курорті у м. Трускавець наші люди могли відпочити, скористатися послугами СПА-центру, а головне – спробувати життєдайної «Нафтусі», яка здатна зцілювати організм та ряд інших мінеральних вод цієї місцевості. У цьому мальовничому містечку відбулися й урочистості з нагоди свята, привітання колективу Директором ХБФ «Хесед Бешт», Заслуженим працівником соціальної сфери України Ігорем Ратушним.

Автопробіг мав на меті ще раз актуалізувати питання соціальної сфери, важливість якісної та самовідданої роботи на користь іншим та потребу постійного обміну досвідом задля кращих послуг, оперативнішого реагування на потреби людей. Такий спосіб святкування професійного дня до душі нашим працівникам. Адже відпочинок без користі – це лише марне гаяння часу.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей