Ми завжди раді зустрічі з вами!
  
  
Представництва
Корисні посилання
“Hesed Bend”
Наше опитування
Чи присутній у нашому краї антисемітизм?
Статистика
20131204_140621

Акція “Жінка – тендітна квітка”

При Хмельницькому благодійному фонді «Хесед Бешт»  плідно працює представництво всесвітньої жіночої організації «Проект Кешер». У місті та області широко відомі проекти та акції від організації, спрямовані на захист прав жінок, підвищення правової грамотності прекрасної половини людства, піклування про стан організму через проект «Жіноче здоров’я. Протидія раку молочної залози та шийки матки» та багато іншого. «16 днів без насилля» – ще одна акція, яка відбулася в нашому місті силами «Проекту Кешер».

Інформаційна діяльність серед жінок проводиться з метою покращення їх правових знань, пробудження сил у представництв слабкої статі супроти тиранії та агресії з боку чоловіків. На превеликий жаль, дуже часто саме від чоловіка виходить найбільше проблем: гормони, комплекси, хибні чи архаїчні погляди на стосунки між обома статями перетворюють чоловіків на тиранів. Але люблячі, слабкі та ніжні жінки не завжди можуть гідно протидіяти. А дарма, адже як Закон, так і активність громадських організацій всилі приборкати навіть найревнивішого мужчину. І головне тут – бажання самої жінки.

Всесвітня акція «16 днів проти насильств» має на меті привернути увагу громадськості до жіночих проблем. Адже насильством вважається не лише фізичне, але й моральне, економічне та багато інших підвидів цього негативного соціального явища. Керівник Проекту Кешер у Хмельницькій області Ірина Герасименюк та активістка Жіночої групи «Проекту Кешер» Тамара Кіцак щороку проводили відповідні акції, зустрічі з жінками, лекції та заходи, які вписувалися в контекст ідеї протидії насильства над жінками. А до цьогорічної акції долучилися й дівчата з молодіжного крила організації «Кешер Хадаш» під проводом Ольги Нікітіної.

Акція включила у себе декілька заходів пропагандистського спрямування. Активність «Ця рука ніколи не вдарить» стосувалася чоловіків. Усі бажаючі могли взяти участь у окресленні своєї долоні на аркушах паперу. Потім відбиток руки можна було підписати власним іменем, щоб бути взірцем для інших. «Жінка як тендітна квітка – не загуби її своїм ставленням!» – це гасло іншого, не менш креативного заходу. Лекції для дівчат й жінок щодо протидії насильству проходили у студії зображальних мистецтв ОЦ «Тхія» а їхні учасниці при цьому виготовляли паперові квіти з цукерками всередині. Поєднання приємного з корисним дало гарний результат: виготовлені жінками ківти активісти «Кешер Хадаш» просто роздали перехожим чоловікам у самісінькому центрі нашого міста, звертаючи їхню увагу до питань викорінення насильства над жінками. Ми переконані, що ті, хто отримав квітку з цукеркою, ніколи не скривдять жодної жінки, пам’ятаючи цю незвичну акцію.

Також до «16 днів без насилля» долучилася й художниця Юлія Червенюк, виставка якої проходить у ОЦ «Тхія». Роботи майстрині прямо відображають красу й тендітність жінки.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розділи новин
Календар новин
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Наші видання
Відеосюжети
Музейні програми
Оберіть мову/Select lenguage
UA EN

Оберіть мову/Select lenguage
UA EN
Календар свят
Еврейские праздники
Зажигание свечей